Podmínky odběru zvířat


    V případě prodeje zvířat nabízím osobní předání v Praze (okolí Hradčanské nebo Zličín) nebo doprava poštou (riziko možného poškození zvířat při přepravě nese adresát, pokud si tento způsob přepravy zvolí). V obou případech je potřeba, aby hodnota objednávky byla v minimální hodnotě 200,-Kč.

    V případě menšího odběru je tento možný realizovat osobně na burze v Plzni v KD Peklo ( www.zootrhy.wz.cz ) nebo u mě doma - Plzeň-Slovany, případně na burze v Praze (pokud se jí zúčastním -nutno ověřit předem).

Pokud objednáváte pouze pavouky nebo strašilky do cca 20-ti kusů, posílám doporučenou zásilkou na dobírku cena je 94,- + 7,-Kč (za bublinkovou obálku). Pavouci bývají doručeni do 1-2 dnů a poštovné je témeř o polovinu menší než u Balíku do ruky. V případě platby předem na účet je poštovné za 52,-.

    Poštou posílám službou Balík do ruky nebo Balík na poštu, která stojí cca 130,-Kč (vždy dle aktuálního ceníku pošty) při platbě předem na účet. V případě platby při převzetí je poštovné 164,-Kč za balík do ruky a asi 152,- za balík na poštu. Balíček bývá doručen do 24 hodin. Další možností je doporučený balíček, který při platbě předem na účet stojí cca 74,- Kč. Zde má pošta na přepravu 3 pracovní dny (obvykle jí na to stačí 1-2 dny). V chladných zimních měsících při telotách kolem bodu mrazu a pod ním do zásilky přidávám ohřevný sáček, jehož cenu ( 50,- Kč ) je nutné připočítat k ceně zvířat - pokud ohřevný sáček přidám vyrozumím Vás o tom před odesláním zásilky. V komunikaci a dotazech upřednostňuji e-mail, pokud na odpověď spěcháte tak telefonický hovor. Na SMS zprávy ale nereaguji - děkuji za pochopení. A pokud budete spokojeni, můžete ponechat vzkaz v knize návštěv - poslouží pak jako recenze pro ostatní. Děkuji.